Profesionálne laky ORLY

máj 1, 2023

„Najhoršia vec, ktorú môžete svojim nechtom urobiť, je neurobiť s nimi nič.“
Jeff Pink

A presne pre tento prípad existuje možnosť si nechty skrášliť nielen dôslednou starostlivosťou, ale aj ich nalakovaním. Môžeme to pokladať za módu, ale aj za spôsob vyjadrenia svojho štýlu. Dôležité však je vybrať si kvalitný lak a vhodnú farbu zodpovedajúcu vášmu oblečeniu a štýlu.

Predstavujeme Vám profesionálne laky ORLY, ktoré sú obľúbené ako v salónoch krásy, tak aj pre bežné domáce využitie a samozrejme aj u nás. ORLY ponúka širokú škálu farieb, vzorov a efektov, ktoré môžu spĺňať rôzne potreby zákazníkov. Laky sú vyrobené z kvalitných a bezpečných zložiek, ktoré zaručujú dlhotrvajúci a kvalitný vzhľad nechtov.

ORLY ako jeden z renomovaných výrobcov lakov a prípravkov starostlivosti o nechty sezónne predstavuje nové farebné odtiene a aktualizuje stálu zbierku viac ako 300 odtieňov lakov, ktoré sú bez DBP, toluénu, formaldehydu, gáfru, MEHQ, formaldehydových živíc, parabénov, gluténu, ingrediencií zo živočíšnych derivátov (vegan) či etyl tosylamidu. Po dôslednej pedikúre si preto neváhajte dopriať aj nalakovanie nechtov pomocou profesionálnych lakov ORLY.

Je čas na pedikúru

Neváhajte a rezervujte si termín na odbornú medicinálnu pedikúru v luxusných priestoroch našej prevádzky.

Novinky a zaujímavosti z blogu

ĎAKUJEM za každého spokojného zákazníka, zákazníčku, ktorí sú našími stabilnými zákazníkmi a svoju skúsenosť a pocity posúvajú ďalej.