Špona – účinné riešenie anomálií nechtov

máj 15, 2023

Špony sú vynikajúcim riešením pre tých, ktorí majú problémy s nechtami. Môžu pomôcť zlepšiť vzhľad a zdravie nechtov, čím zabezpečia väčšiu sebadôveru a pohodlie pri bežných činnostiach. Špony pomáhajú pri rôznych anomáliách nechtov, ako sú zahnuté, deformované alebo štiepené nechty. Používajú sa na korekciu týchto anomálií a na nápravu nechtov do správnej polohy.

Špona sa skladá z malého kovového drôtu a pružiny, ktoré sú umiestnené na povrchu nechtu. Drôt je tvarovaný tak, aby korešpondoval s tvarom nechtu, a pružina sa používa na udržanie drôtu v správnej polohe. Tento proces zabraňuje tomu, aby sa necht ďalej zhoršoval a umožňuje mu rásť do správnej polohy.

Špony sú pohodlné a ľahko sa aplikujú, väčšinou to trvá len niekoľko minút. Sú bezbolestné a nevyžadujú žiadne anestetiká ani lieky proti bolesti. Špony môžu byť odstránené v priebehu niekoľkých mesiacov, keď sa necht dostatočne opraví a rastie správnym smerom.

Ak máte aj vy problémy s nechtami, neváhajte sa na nás obrátiť. Určite nájdeme to správne riešenie pre zdravie a pohodlie vašich nôh.

Je čas na pedikúru

Neváhajte a rezervujte si termín na odbornú medicinálnu pedikúru v luxusných priestoroch našej prevádzky.

Novinky a zaujímavosti z blogu

ĎAKUJEM za každého spokojného zákazníka, zákazníčku, ktorí sú našími stabilnými zákazníkmi a svoju skúsenosť a pocity posúvajú ďalej.